Tworzenie stron dla gabinetów dentystycznych

tworzenie stron dentysta

Tworzenie stron dla gabinetów stomatologicznych – jesteś dentystą? Potrzebujesz strony internetowej? Świetnie trafiłeś! Tworzymy profesjonalne strony internetowe przystosowane do wymogów branży stomatologicznej. Strony internetowe dla dentystów tworzymy z użyciem intuicyjnego systemu do zarządzania treścią WordPress, dzięki któremu każdy właściciel strony nie będzie miał problemów z aktualizacją zawartości swojej witryny.

Jako Agencja Reklamowa Rankit.pl zajmujemy się tworzeniem, optymalizacją, pozycjonowanie i wszelkimi działaniami marketingowymi dla stomatologów i dentystów. Prowadzimy kompleksową obsługę marketingową w Internecie. Zadzwoń do nas pod numer + 48 532 003 560 lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie https://pozycjonowaniedentysta.pl/kontakt/.

Responsywne strony dla dentystów

Responsywne strony dla dentystów – obecnie każdy z nas nie wyobraża sobie stałego dostępu do Internetu, który towarzyszy nam na każdym kroku. Korzystając z urządzeń mobilnych takich jak smartfony, możemy przeglądać sieć, gdziekolwiek się znajdujemy. Często szukamy rzeczy które nas ciekawią jak wiadomości czy Youtube.com, a czasem potrzebujemy wyszukać szybko i zlecić określoną usługę.

Jak pokazują statystyki ponad połowa obecnych wyszukiwań w wyszukiwarce Google przeprowadzana jest za pomocą urządzeń mobilnych. Google widząc rosnącą popularność smartfonów kładzie coraz większy nacisk na dostosowanie strony do smartfonów. Nowoczesne strony internetowe powinny być responsywne – prawidłowo wyświetlać się na urządzeniach mobilnych oraz powinny się szybko ładować. Szybkość ładowania witryny na urządzeniach mobilnych można sprawdzić za pomocą narzędzia przygotowanego przez Google – Pagespeed Insights.

WordPress – intuicyjny system zarządzania treścią

WordPress to system do zarządzania treścią, który posiada bardzo prosty i intuicyjny panel w jakim użytkownicy mogą zarządzać zawartością strony internetowej. WordPress jest obecnie najpopularniejszym skryptem na świecie, na jakim tworzone są strony www. Aplikacja działa na zasadzie open source i jest w pełni darmowa. Co ważne, WordPress posiada bardzo dużą ilość darmowych rozszerzeń, które można zainstalować za pomocą kilku kliknięć. To tak zwane wtyczki, dzięki którym wdrożenie bardzo dużej ilości funkcjonalności będzie możliwe bez konieczności pisania skomplikowanego kodu. To znacznie ogranicza koszty stworzenia stron.

W rankit.pl tworzy strony w oparciu o system WordPress, do którego udostępniamy klientom pełny dostęp po wykonaniu strony. Koszt przygotowania podstawowej wersji strony internetowej dla gabinetu dentystycznego dzięki temu zaczyna się już od 2000 zł/netto.

Ponadto tworzymy strony internetowe na rynek zagraniczny, a pełną ofertę znajdziesz na naszej stronie firmowe pod adresem: https://rankit.pl/tworzenie-stron-niemcy/.

Optymalizacja SEO stron dla dentystów

Decydując się na zlecenie stworzenia strony dla gabinetu dentystycznego w naszej firmie zapewniamy dodatkowo optymalizację strony pod wyszukiwarkę Google. Co zyskujesz dzięki optymalizacji SEO? Dzięki dostosowaniu strony do wymogów wyszukiwarki masz okazję zdobyć dobre pozycje w Google, nawet jeśli nie zdecydujesz się na późniejsze pozycjonowanie. Dotyczy to głównie gabinetów z małych miast i miejscowości, gdzie konkurencja jest niewielka.

Tworzenie stron dentystycznych – dlaczego my?

Jako rankit.pl działamy na rynku od 2014 roku i posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie w tworzeniu i pozycjonowanie stron internetowych dla dentystów. Dbamy o jakość naszych usług stale podnosząc nasze kwalifikacje poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach.

Wiemy jak tworzyć strony dla stomatologów, które generują nowych klientów i przynoszą zyski dla gabinetu stomatologicznego. Posiadamy wiedzę z zakresu marketingu internetowego dlatego w jednym miejscu możesz zlecić kompleksową obsługę swojej firmy.

Tworzymy zarówno rozbudowane strony stomatologiczne z formularzami rejestracji i dużą ilością podstron, jak również te mniej skomplikowane strony wizytówki, dzięki którym gabinet dentystyczny będzie obecny w sieci.